Staj Fırsatları

event
40+ Startupta 120+ Staj
Shift Up 19'un Startup Garden alanında stand açacak olan startuplar hem girişimlerini tanıtacak hem de yeni stajyerleri ile tanışacak! Etkinlik kayıt formunda yer alan staj bölümünü dolduran katılımcılarımızın CV'leri incelenerek uygun olan adaylar belirlenecektir.
Katılımcı startupların ihtiyaçları doğrultusunda; marketing, yazılım, sosyal medya, e-mail marketing, müşteri temsilcisi, insan kaynakları, iş geliştirme ve pazarlama, grafik tasarım- animasyon, satış ve pazarlama, data analytics gibi birçok farklı alanda staj fırsatı Shift Up 19'da!
event
Silikon Vadisi Staj Fırsatı
Leo AR kurucu ortağı ve CTO'su olan hem Türkiye'de hem de San Francisco'da girişimci olan Şahin Boydaş'ın desteği ile, katılımcılarımızdan bir kişi Silikon Vadisi'nde staj imkanı elde edecek.
Şahin Boydaş'ın daha önce Koç Üniversitesi'nden aynı imkanı sağladı ve Silikon Vadisi'nde staj apan öğrencinin röportajını incelemek için tıklayın

Hemen Kayıt Ol!

Muhteşem konuşmaları, startupları ve staj fırsatlarını kaçırmamak için hemen ücretsiz kayıt ol! Shift Up 19 4 Mayıs'ta Cemil Bilsel Konferans Salonu'nda