Hakkında

Hakkında

Girişimcilik Kulübü olarak en çok önem verdiğimiz etkinliklerden olan Start Up Günleri, gelişim aşamasındaki girişimlerin deneyimlerini dinlememize yardımcı oluyor.
2016 yılında başladığımız Start Up Günleri serisi, bahar döneminde her ay bir veya iki start up kurucusunun katılımı ile gerçekleşmektedir.

Program

Program
17
Aralık
book-2
Eduma Autumn 2016
8:00 am - 5:00 pm
London, UK

Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris itae erat conuat

etkinlik3

Startup Günleri Vol1

Büyük bir heyecanla başlattığımız Startup Günleri etkinliğimizin ilkini 1 Kasım 2016 ‘da gerçekleştirdik. Etkinliğimizde, Askıda Ne Var kurucusu Oğuzhan Canım ve Bir Yudum Kitap Kurucusu Alparslan Demir ile faydalı ve keyifli bir gün geçirdik.
SG 3 – 2.jpg_large

Startup Günleri Vol2

2 Aralık 2016’da gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde startupların yatırım serüvenlerini öğrenebilmek amacıyla konuklarımızla buluştuk. Konuklarımızdan ilki , iyisahne.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Sinan Zabunoğlu iken diğer konuğumuz Kolay İK’nın kurucu ortaklarından Çağlar Yalı olmuştur.
start-up-3-mart

Startup Günleri Vol3

3 Mart 2017 ‘ de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde 2015 yılında kurulan ve kağıtsal ürünleri tasarımla buluşturan Paper Street kurucusu İpek Özbey ve Bik’in kurucusu Beybin Esen bizlerleydi. Farklı girişim hikayelerini dinlemek ve kendi girişiminize yön vermek istiyorsanız en yakın Startup Günleri’ne bekleriz.
SG 3 – 2.jpg_large

Startup Günleri Vol4

19 Nisan 2017’ de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde dijital dünyada staj ve iş başvuru süreçleri hakkında konuşabileceğimiz Stajım.net kurucusu Elis Yılmaz ve Kariyer.net Ürün Çözümleri Yöneticisi Evren Aktolga bizlerleydi. Merak ettiklerimizi cevaplandırdığımız ve keyifli vakit geçirdiğimiz Startup Günleri etkinliğimizin bir sonrakine sizleri de bekleriz.
SG 3 – 2.jpg_large

Startup Günleri Vol5

17.10.2018’ de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Appsilon Diamond Works Co-Founder ’ı Buğra Kuloğlu bizlerleydi. Laboratuvar ortamında elmas üretiminde bulunan Appsilon, dünyada bu işi gerçekleştiren 6 şirketten biri olma özelliğini taşıyor. Bizlere kendi hikayelerini anlatan ve bizim hikayelerimizi de dinleyerek bizlere yardımcı olan ve keyifli vakit geçirdiğimiz Buğra Kuloğlu’na teşekkür ediyoruz. En yakın Startup Günleri etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.