garanti-partners

Garanti BBVA Partners Girişim Üssü

Garanti BBVA Partners Girişim Üssü

Garanti BBVA Partners, 2016 yılında girişimlere destek olmak ve onlara ev sahipliği yapmak için Mecidiyeköy’de açılan bir kuluçka merkezidir. Daha önceki yıllarda KOBİ’lere destek olan Garanti BBVA Partners, Girişim Üssü ile kendine fiziki bir konum edinmiş ve burada yenilikçi fikirlerin ortaya çıkmasını, bu fikirlerin de sürdürülebilir girişimlere dönüştürülmesine yardım etmeyi amaçlamaktadır. 

Garanti BBVA Partners Katılım Şartları

Girişim Üssü’ne başvurabilmek için, asgari uygulanabilir ürün ve hizmeti gerçekleştirmeniz, 3 yıldan kısa süredir aktif olmanız, sürdürülebilir bir rekabet avantajına, sağlam bir gelir modeline, detaylı pazarlama planına ve yüksek pazar potansiyeline sahip olmanız gerekmektedir.

Garanti BBVA Partners’in Sunduğu İmkanlar

Garanti BBVA Partners, bünyesindeki girişimlere birebir mentorluk, özel ofis alanı, referans imkanları, teknik destek, eğitimler ve seminerler, devlet teşvikleri ve hukuki konularda danışmanlık desteği, pazarlama faaliyetlerinde destekler gibi imkanlar sunmakta.

Garanti BBVA Partners Girişim Üssü İnternet Sitesi

Eğer siz de aklınızdaki girişim fikrini gerçeğe dönüştürmek ve bu konuda destek almak istiyorsanız bugüne kadar InMapper, Kredico, Poltio, Compay gibi başarılı girişimlere ev sahipliği yapan Girişim Üssü’ne, aşağıdaki bağlantıdan başvurabilirsiniz! 

https://www.garantibbvapartners.com/

Garanti BBVA Partners Adres:

Fulya mah. Büyükdere Cad. No:42, Doğuş İş Hanı / Kat:5, 34394,  Mecidiyeköy, İstanbul

Garanti BBVA Partners İletişim:

Telefon: (0212) 216 15 16

E-mail: info@garantibbvapartners.com

Comments are closed.